A dolog úgy esett, hogy kiblattyogtam a konyhába, de semmit nem találtam itthon. Sárgarépa, gyömbér, tojás, ezek általában vannak itthon, így ebből kellett valami izgalmas ebédet készíteni. Mivel a főzelék nagyon finomra sikerült, azt gondoltam itt a helye. Igazi filléres étel, természetesen glutén-, laktóz és cukormentesen. :)